eMko Tábor - autorizovaný partner Winkhaus

Všechny ceny uvedené v tomto eshopu jsou včetně DPH.

Osvědčená kvalita a německá preciznost
Technická podpora +420 777 732 578

 
blueCompact

blueCompact je uživatelsky přívětivý, jednoduše programovatelný, mechatronický přístupový systém pro objekty menšího rozsahu.

 
keyTec VSX

Dobré rozhodnutí pro řešení vstupních dveří od Vašeho domova. keyTec VSX kombinuje nový design se snadnou manipulací a flexibilitou.

 
keyTec ON-tra

Komfort a vysoká bezpečnost nejen pro Váš domov. Oboustranně symetrický klíč keyTec ON-tra pro snadné ovládání.

 
keyOne X-pert (XR)

Standardní zabezpečení pro nenáročné klienty, avšak efektivní. Široký sortiment technických provedení.

 
keyTec VS

Tradice – mnohokrát ověřená. KeyTec VS je typová řada, která představuje osvědčenou technologii při požadavku na ekonomické řešení.

 
keyTec RPE

Rafinovaný. Patentovaný. Elegantní. keyTec RPE je inovativní produkt pro současné bydlení.

Winkhaus: řešení vytvořená s ohledem na Vaše pohodlí a bezpečnost

Bezpečnostní třídy jsou jedním z mála objektivních způsobů, jak mezi sebou hodnotit či porovnávat úroveň bezpečnosti jednotlivých výrobků. Zkratka "RC" je odvozena z anglických slov "resistant class" a je jednotná pro všechny státy EU, které mají harmonizované normy (ČSN) EN 1627-1630. Výrobky v bezpečnostní třídě RC3 jsou obecně považovány za nejnižší aplikovatelný standard zabezpečení majetku, který je akceptován většinou pojišťoven. Pro zabezpečení majetku není doporučeno používat cylindrické vložky bezpečnostně necertifikované, popř. v bezpečnostních třídách RC1 či RC2. Většinou se výrobky do těchto bezpečnostních tříd ani nezkouší, necertifikují.

Bezpečnostní třídy jsou jedním z mála objektivních způsobů, jak mezi sebou hodnotit či porovnávat úroveň bezpečnosti jednotlivých výrobků. Zkratka "RC" je odvozena z anglických slov "resistant class" a je jednotná pro všechny státy EU, které mají harmonizované normy (ČSN) EN 1627-1630. Výrobky v bezpečnostní třídě RC4 jsou obecně považovány za ideální řešení pro zabezpečení majetku. Některé pojišťovny, při aplikaci takových výrobků, poskytují slevy na pojištění. Bezpečnostní třída RC4 je zároveň - z povahy výrobku cylindrické vložky - nejvyšší možná k dosažení. Normy (ČSN) EN 1627-1630 zahrnují také bezpečnostní třídy RC5 a RC6, které však již řeší komplexnější zabezpečení, jako jsou trezory, trezorové dveře, trezorové místnosti apod.

Budoucí technologie máte na dosah.

Ochrana klíče proti jeho nežádoucímu, či dokonce nelegálnímu, množení / kopírování je dalším z objektivních způsobů, jak mezi sebou hodnotit či porovnávat úroveň zabezpečení jednotlivých výrobků. Nejvyšší možná ochrana je tzv. právní, podložená evropským patentem, jehož platnost je aktuálně stanovena na 20 let. Kombinace právní ochrany (evropský patent) a provozních ochran (bezpečnostní karta či řízená distribuce klíčových polotovarů), je tak nejvyšší možnou úrovní, kterou je možné, z pohledu výrobce, konečnému uživateli, zajistit. Pamatujte! Běžná nedostupnost Vašeho klíče je Vaší výhodou!

Obchod Winkhaus

Zjistit více

eMko Tábor

Zjistit více

Nejprodávanější a doporučené produkty

Zde najdete nejoblíbenější produkty našeho obchodu. Patentní vložky s knoflíkem jsou perfektním řešením pro zavírání dveří zevnitř bez použití klíče. Cylindrické vložky se otevírají nezávisle na obou stranách a fungují dobře, když je klíč zasunut do cylindrické vložky zevnitř. Naše certifikované cylindrické vložky ocení ten, kdo hledá vysokou třídu zabezpečení dveří.

ONT04NBW3035
2 359,50 Kč
ONT51NBW3035
2 165,90 Kč
RPE0115NCZB3035
2 214,30 Kč
VSXKLIC
163,35 Kč
XR045NBW3035
1 240,25 Kč
XR04NBW3035
1 240,25 Kč

YouTube
videos

Zjisti vice

Konfigurátor
zámkových vložek

Zjisti vice

Připojte se k nám!

Přijímáme platby

Certifikáty - názory